Gdzie chcecie iść do Gimnazjum ??
wasze mażenia ;]
noo Artur... na serio sami optymiści... wesoły
ja nie wiem gdzie pójdę, ale mam taki namiar na Gmnazjum nr 50 bardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM