Gdzie chcecie iść do Gimnazjum ??
wasze mażenia ;]
noo Artur... na serio sami optymiści...
ja nie wiem gdzie pójdę, ale mam taki namiar na Gmnazjum nr 50
PRZEJDŹ NA FORUM