Gdzie chcecie iść do Gimnazjum ??
wasze mażenia ;]
A ja idę na wyżyny do lingwistycznego gimnazjum (polsko-angielskie) i na 95% się dostanę! Pozdro;* bardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM