Gdzie chcecie iść do Gimnazjum ??
wasze mażenia ;]
Michał, z tego, co wiem do jedynki (czyli gimnazjum nr 55) z naszej szkoły dostały się: Jowita Walicka, Agnieszka Nawrocka i jeszcze jakaś dziewczyna, której imienia ani nazwiska nie pamiętam...
PRZEJDŹ NA FORUM