Gdzie chcecie iść do Gimnazjum ??
wasze mażenia ;]
E... Tak. Że z naszej szkoły jak do tej pory nikt się nie dostał. Ale za to w tym roku do I gimnazjum do 50-ki chodzi moja koleżanka z tańców. Wiem, że na koniec roku miała coś ok. 5,20 - 5,30. Na półrocze za to miała 4,80 i chyba coś takiego, ze cztery szóstki (plastyka, muzyka, w-f, religia) a reszty czwórki. W każdym razie dostała się, średniej bardzo wybitnej nie miała (ośmielę się napisać, że miała taka "popularną"), a na konkursy raczej nie chodziła... A teraz jest w informatycznej. A i są też konkursy z matematyki i polskiego, że jeżeli przejdziesz do drugiego etapu/tudzież coś zdobędziesz (wyróżnionych jest gdzieś ok. 15-25 w każdym) to przyjmą Cię w każdym gimnazjum, ale ja byłam na matematycznym w zeszłym roku. Zadania były przerażające. By przejść do następnego trzeba było mieć 21 punktów (chyba 3 na pięć zadań dobrze). Ale i tak piątym (czyli mnie, Dawidowi Majewskiemu i Czarkowi) nieźle poszło bo chyba mieliśmy ok 8-10 punktów i to były (!) najlepsze wyniki w szkole... Po nas chyba była Jowita Walicka, ale nie jestem pewna...


  PRZEJDŹ NA FORUM