Gdzie chcecie iść do Gimnazjum ??
wasze mażenia ;]
ja nie wiem co trzeba żeby się dostać do 50 ale wiem co trzeba żeby się dostać do 6 (to jest liceum z gimnazjum a gimn. nie wiem jaki nr.) To tak no oczywiście trzeba mieć średnia z paskiem ;]i co najważniejsze trzeba zając jakieś miejsce w konkursie wiedzy (chyba ogólnej) konkurs wojewódzki bo bez tego ani rusz (jedynie jak ma się układy ;/ ) a w naszej szkole raczej nikt sie nie interesuje tym konkursem bo nawet Sara miała by średnie szanse (bez obrazy ;]) to na tyle jak ktoś chce się tam dostać to życzę powodzenia xd


  PRZEJDŹ NA FORUM