Gdzie chcecie iść do Gimnazjum ?? wasze mażenia ;]
Spokojnie, nie obrażam się . Ja na tym wojewódzkim z matematyki byłam w zeszłym roku. Pytania zabójcze np. w klasie 33 uczniów 46 i 1/2 coś tam, coś tam... Ale w tym roku mają być łatwiejsze, podobno.