| Gdzie chcecie iść do Gimnazjum ?? wasze mażenia ;] |
| Ja idę do Gimna nr. 5 Tam trzeba mieć powyżej 4,50 i więcej nie wiem xD Idę do klasy Humanistyczno-Lingwistycznej no i pozatym, mój tatko mówi że "Z Piątki są najlepsze dziewczyny z całej Bydgoszczy" |