NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » OSOBY W KLASIE » DZIEWCZYNY

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 8>>>    strony: [1]2345678

Dziewczyny

  
Firzen
29.09.2008 17:28:19
poziom 4

Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Tego sie nie dowiesz :P

Posty: 253 #160117
Od: 2008-9-29
Firzen
Administrator
Nowy użytkownik

Wiadomości: 17


Dziewczyny w naszej klasie
« : Styczeń 12, 2008, 14:46:41 » Odpowiedz cytując Modyfikuj wiadomość Usuń wiadomość Podziel wątek

--------------------------------------------------------------------------------
Sylwia Piskulska
Sara Kusz
Marta Plewa
Patrycja Gackowska
Patrycja Suchomska
Paulina Adamczyk
Estera Czajkowska
Agnieszka Serocka
Sylwia Gowor
Kasia Jaroch
Kasia Pokora

Zgłoś do moderatora 79.186.137.217 (?)

--------------------------------------------------------------------------------
1. Admin ma zawsze racje - Admin ma wiele do powiedzenia.
2. Admin nie myli się - Admin ma inne zdanie.
3. Admin nie obija się - Admin czuwa.
4. Admin nie rozmywa tematu - Admin przypomina o innych ważnych sprawach.
5. Admin nie obraża innych - Admin dobitnie zwraca uwagę.


Żaba
Nowy użytkownik

Wiadomości: 12


Odp: Dziewczyny w naszej klasie
« Odpowiedz #1 : Marzec 29, 2008, 17:18:11 » Odpowiedz cytując Modyfikuj wiadomość Usuń wiadomość Podziel wątek

--------------------------------------------------------------------------------
No i co chłopacy? przyznać się jakie dziewczyny lubicie?

Zgłoś do moderatora 83.19.145.146 (?)

--------------------------------------------------------------------------------
coca cola- 4 zł, popcor- 5 zł, widok mojej zwariowanej klasy- bezcenne...


Artur
Administrator
Nowy użytkownik

Wiadomości: 16


Odp: Dziewczyny w naszej klasie
« Odpowiedz #2 : Marzec 31, 2008, 21:09:19 » Odpowiedz cytując Modyfikuj wiadomość Usuń wiadomość Podziel wątek

--------------------------------------------------------------------------------
Tak ogólnie to najbardziej (tylko bez skojarzeń) Marta Paulina GAcek i Kasia Jaroch czekam na innych.

Zgłoś do moderatora 79.186.181.175 (?)

--------------------------------------------------------------------------------
Admin= Artur


Żaba
Nowy użytkownik

Wiadomości: 12


Odp: Dziewczyny w naszej klasie
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 08, 2008, 20:53:19 » Odpowiedz cytując Modyfikuj wiadomość Usuń wiadomość Podziel wątek

--------------------------------------------------------------------------------
bardzo mi miło, że mnie lubisz, ale widzę, że szanowny rencista Michał wstydzi się przyznać co??

Zgłoś do moderatora 83.19.145.146 (?)

--------------------------------------------------------------------------------
coca cola- 4 zł, popcor- 5 zł, widok mojej zwariowanej klasy- bezcenne...


Firzen
Administrator
Nowy użytkownik

Wiadomości: 17


Odp: Dziewczyny w naszej klasie
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 11, 2008, 20:34:40 » Odpowiedz cytując Modyfikuj wiadomość Usuń wiadomość Podziel wątek

--------------------------------------------------------------------------------
Nie tylko zadko bywam na forum a mi sie nikt nie podoba xDxDxD

Zgłoś do moderatora 79.186.136.44 (?)

--------------------------------------------------------------------------------
1. Admin ma zawsze racje - Admin ma wiele do powiedzenia.
2. Admin nie myli się - Admin ma inne zdanie.
3. Admin nie obija się - Admin czuwa.
4. Admin nie rozmywa tematu - Admin przypomina o innych ważnych sprawach.
5. Admin nie obraża innych - Admin dobitnie zwraca uwagę.


Artur
Administrator
Nowy użytkownik

Wiadomości: 16


Odp: Dziewczyny w naszej klasie
« Odpowiedz #5 : Kwiecień 15, 2008, 16:17:14 » Odpowiedz cytując Modyfikuj wiadomość Usuń wiadomość Podziel wątek

--------------------------------------------------------------------------------
Michał !! tu chodzi jakie lubisz a nie kto Ci się podoba :/
(czytanie ze zrozumieniem )

Zgłoś do moderatora 79.186.156.117 (?)

--------------------------------------------------------------------------------
Admin= Artur


Żaba
Nowy użytkownik

Wiadomości: 12


Odp: Dziewczyny w naszej klasie
« Odpowiedz #6 : Kwiecień 21, 2008, 16:53:57 » Odpowiedz cytując Modyfikuj wiadomość Usuń wiadomość Podziel wątek

--------------------------------------------------------------------------------
no właśnie Michał, czytanie ze zrozumieniem to u ciebie chyba cieńko, co?

Zgłoś do moderatora 83.19.145.146 (?)

--------------------------------------------------------------------------------
coca cola- 4 zł, popcor- 5 zł, widok mojej zwariowanej klasy- bezcenne...


  
patusia852
29.09.2008 18:47:29
Grupa: Użytkownik

Posty: 17 #160189
Od: 2008-9-29
Bardzo mi milo ze mnie lubisz i widze ze moj sobowturek(marta) tez tak uwazajęzor
  
Marta
29.09.2008 20:31:07
poziom 5

Grupa: Moderator

Lokalizacja: Bydgoszcz

Posty: 728 #160292
Od: 2008-9-29
Oczywiście Gacusiu! Zawsze cieszę się jak ktoś mnie lubi... Szczególnie gdy są to fajne osoby bardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy
_________________
"Don't worry, be happy" :]]
  
patusia852
06.10.2008 16:08:10
Grupa: Użytkownik

Posty: 17 #162676
Od: 2008-9-29
hihi tez lubie arturawesoły
  
Firzen
12.11.2008 19:46:27
poziom 4

Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Tego sie nie dowiesz :P

Posty: 253 #178582
Od: 2008-9-29
Wiec ktos mi sie bardzo podoba moze z klasy moze nie jęzor
  
Marta
12.11.2008 21:31:47
poziom 5

Grupa: Moderator

Lokalizacja: Bydgoszcz

Posty: 728 #178647
Od: 2008-9-29
ojj... Michał i kto tu mówi o podobaniu się, co? jak ktoś ci się podoba- super, ale jak już zacząłeś to mógłbyś powiedzieć kto! ;Dpan zielony
_________________
"Don't worry, be happy" :]]
  
Kasik
13.11.2008 07:33:42
poziom 6



Grupa: Użytkownik

Posty: 1006 #178724
Od: 2008-11-11
Łooo... no Misiu co to za "szczęściara"? pan zielony
_________________


私は激流の午前
私は元の静かな午前
私は残忍な炎の午前
私は地球の生命午前
私は、午前


"Jestem jak rwący potok
Jestem jak spokojne źródło
Jestem jak mordercze płomienie
Jestem jak życiodajna ziemia
Jestem sobą"
  
Artur
13.11.2008 16:39:22
poziom 4

Grupa: Administrator 

Posty: 274 #178893
Od: 2008-9-29
no to musi być prawdziwa szczęściara xDDDlollollollol
  
Firzen
13.11.2008 17:51:13
poziom 4

Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Tego sie nie dowiesz :P

Posty: 253 #178963
Od: 2008-9-29
xD nie powiem bardzo szczęśliwy
  
Saranna
13.11.2008 18:53:02
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Bydgoszcz

Posty: 177 #179115
Od: 2008-10-3
Taa... Może, dlatego, ze to "szczęściarz" bardzo szczęśliwy.
_________________

"Lepiej rozbłysnąć raz i spłonąć, niż bez końca palić się..."


Sara Anna

  
Marta
14.11.2008 14:24:55
poziom 5

Grupa: Moderator

Lokalizacja: Bydgoszcz

Posty: 728 #179556
Od: 2008-9-29
heh... Michał nie zmuszaj mnie, żebym zgadywała! lol
_________________
"Don't worry, be happy" :]]
  
Saranna
14.11.2008 14:50:16
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Bydgoszcz

Posty: 177 #179575
Od: 2008-10-3
No... <prosimy>
_________________

"Lepiej rozbłysnąć raz i spłonąć, niż bez końca palić się..."


Sara Anna

  
Kasik
14.11.2008 22:12:08
poziom 6



Grupa: Użytkownik

Posty: 1006 #179860
Od: 2008-11-11


Ilość edycji wpisu: 1
Zmuszać cię nie będziemy... ale chyba wolisz samowolkę od tortur w szkole... hyhy?! XD <morderca> taki dziwny
_________________


私は激流の午前
私は元の静かな午前
私は残忍な炎の午前
私は地球の生命午前
私は、午前


"Jestem jak rwący potok
Jestem jak spokojne źródło
Jestem jak mordercze płomienie
Jestem jak życiodajna ziemia
Jestem sobą"
  
Marta
15.11.2008 20:57:07
poziom 5

Grupa: Moderator

Lokalizacja: Bydgoszcz

Posty: 728 #180343
Od: 2008-9-29
noo właśnie myśl logicznie Michał... bardzo szczęśliwy
_________________
"Don't worry, be happy" :]]
  
Saranna
16.11.2008 15:27:42
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Bydgoszcz

Posty: 177 #180713
Od: 2008-10-3
W niektórych momentach życia logika zawodzi oczko.
_________________

"Lepiej rozbłysnąć raz i spłonąć, niż bez końca palić się..."


Sara Anna

  
Marta
16.11.2008 16:15:25
poziom 5

Grupa: Moderator

Lokalizacja: Bydgoszcz

Posty: 728 #180748
Od: 2008-9-29
dobrze, że zaznaczyłaś! w niektórych![/b]
_________________
"Don't worry, be happy" :]]
  
Firzen
16.11.2008 18:19:57
poziom 4

Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Tego sie nie dowiesz :P

Posty: 253 #180865
Od: 2008-9-29
Hehe a ja nadal nie powiem jęzor
  
Marta
17.11.2008 19:43:27
poziom 5

Grupa: Moderator

Lokalizacja: Bydgoszcz

Posty: 728 #181511
Od: 2008-9-29
no Misiuuu !! Please! Jak nie tu to powiedz w szkole mi, co? wesoły
_________________
"Don't worry, be happy" :]]
  
Kasik
17.11.2008 20:10:40
poziom 6



Grupa: Użytkownik

Posty: 1006 #181522
Od: 2008-11-11
Dobra dobra, po co pytać.. Martuś chyba wiesz kto z naszej klasy się wszystkim chłopakom podoba -_- zmieszany
_________________


私は激流の午前
私は元の静かな午前
私は残忍な炎の午前
私は地球の生命午前
私は、午前


"Jestem jak rwący potok
Jestem jak spokojne źródło
Jestem jak mordercze płomienie
Jestem jak życiodajna ziemia
Jestem sobą"
  
Marta
18.11.2008 21:55:07
poziom 5

Grupa: Moderator

Lokalizacja: Bydgoszcz

Posty: 728 #182036
Od: 2008-9-29
eee... niezbyt ;P
_________________
"Don't worry, be happy" :]]

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 8>>>    strony: [1]2345678

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » OSOBY W KLASIE » DZIEWCZYNY

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny