| | |
| Firzen | 29.09.2008 17:28:19 |

Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Tego sie nie dowiesz :P
Posty: 253 #160117 Od: 2008-9-29
| Firzen Administrator Nowy użytkownik
Wiadomości: 17
Dziewczyny w naszej klasie « : Styczeń 12, 2008, 14:46:41 » Odpowiedz cytując Modyfikuj wiadomość Usuń wiadomość Podziel wątek
-------------------------------------------------------------------------------- Sylwia Piskulska Sara Kusz Marta Plewa Patrycja Gackowska Patrycja Suchomska Paulina Adamczyk Estera Czajkowska Agnieszka Serocka Sylwia Gowor Kasia Jaroch Kasia Pokora Zgłoś do moderatora 79.186.137.217 (?)
-------------------------------------------------------------------------------- 1. Admin ma zawsze racje - Admin ma wiele do powiedzenia. 2. Admin nie myli się - Admin ma inne zdanie. 3. Admin nie obija się - Admin czuwa. 4. Admin nie rozmywa tematu - Admin przypomina o innych ważnych sprawach. 5. Admin nie obraża innych - Admin dobitnie zwraca uwagę. Żaba Nowy użytkownik
Wiadomości: 12
Odp: Dziewczyny w naszej klasie « Odpowiedz #1 : Marzec 29, 2008, 17:18:11 » Odpowiedz cytując Modyfikuj wiadomość Usuń wiadomość Podziel wątek
-------------------------------------------------------------------------------- No i co chłopacy? przyznać się jakie dziewczyny lubicie? Zgłoś do moderatora 83.19.145.146 (?)
-------------------------------------------------------------------------------- coca cola- 4 zł, popcor- 5 zł, widok mojej zwariowanej klasy- bezcenne... Artur Administrator Nowy użytkownik
Wiadomości: 16
Odp: Dziewczyny w naszej klasie « Odpowiedz #2 : Marzec 31, 2008, 21:09:19 » Odpowiedz cytując Modyfikuj wiadomość Usuń wiadomość Podziel wątek
-------------------------------------------------------------------------------- Tak ogólnie to najbardziej (tylko bez skojarzeń) Marta Paulina GAcek i Kasia Jaroch czekam na innych. Zgłoś do moderatora 79.186.181.175 (?)
-------------------------------------------------------------------------------- Admin= Artur Żaba Nowy użytkownik
Wiadomości: 12
Odp: Dziewczyny w naszej klasie « Odpowiedz #3 : Kwiecień 08, 2008, 20:53:19 » Odpowiedz cytując Modyfikuj wiadomość Usuń wiadomość Podziel wątek
-------------------------------------------------------------------------------- bardzo mi miło, że mnie lubisz, ale widzę, że szanowny rencista Michał wstydzi się przyznać co?? Zgłoś do moderatora 83.19.145.146 (?)
-------------------------------------------------------------------------------- coca cola- 4 zł, popcor- 5 zł, widok mojej zwariowanej klasy- bezcenne... Firzen Administrator Nowy użytkownik
Wiadomości: 17
Odp: Dziewczyny w naszej klasie « Odpowiedz #4 : Kwiecień 11, 2008, 20:34:40 » Odpowiedz cytując Modyfikuj wiadomość Usuń wiadomość Podziel wątek
-------------------------------------------------------------------------------- Nie tylko zadko bywam na forum a mi sie nikt nie podoba xDxDxD Zgłoś do moderatora 79.186.136.44 (?)
-------------------------------------------------------------------------------- 1. Admin ma zawsze racje - Admin ma wiele do powiedzenia. 2. Admin nie myli się - Admin ma inne zdanie. 3. Admin nie obija się - Admin czuwa. 4. Admin nie rozmywa tematu - Admin przypomina o innych ważnych sprawach. 5. Admin nie obraża innych - Admin dobitnie zwraca uwagę. Artur Administrator Nowy użytkownik
Wiadomości: 16
Odp: Dziewczyny w naszej klasie « Odpowiedz #5 : Kwiecień 15, 2008, 16:17:14 » Odpowiedz cytując Modyfikuj wiadomość Usuń wiadomość Podziel wątek
-------------------------------------------------------------------------------- Michał !! tu chodzi jakie lubisz a nie kto Ci się podoba :/ (czytanie ze zrozumieniem ) Zgłoś do moderatora 79.186.156.117 (?)
-------------------------------------------------------------------------------- Admin= Artur Żaba Nowy użytkownik
Wiadomości: 12
Odp: Dziewczyny w naszej klasie « Odpowiedz #6 : Kwiecień 21, 2008, 16:53:57 » Odpowiedz cytując Modyfikuj wiadomość Usuń wiadomość Podziel wątek
-------------------------------------------------------------------------------- no właśnie Michał, czytanie ze zrozumieniem to u ciebie chyba cieńko, co? Zgłoś do moderatora 83.19.145.146 (?)
-------------------------------------------------------------------------------- coca cola- 4 zł, popcor- 5 zł, widok mojej zwariowanej klasy- bezcenne...
|
| | |
| patusia852 | 29.09.2008 18:47:29 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 17 #160189 Od: 2008-9-29
| Bardzo mi milo ze mnie lubisz i widze ze moj sobowturek(marta) tez tak uwaza |
| | |
| Marta | 29.09.2008 20:31:07 |

Grupa: Moderator
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 728 #160292 Od: 2008-9-29
| Oczywiście Gacusiu! Zawsze cieszę się jak ktoś mnie lubi... Szczególnie gdy są to fajne osoby   _________________ "Don't worry, be happy" :]] |
| | |
| patusia852 | 06.10.2008 16:08:10 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 17 #162676 Od: 2008-9-29
| hihi tez lubie artura |
| | |
| Firzen | 12.11.2008 19:46:27 |

Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Tego sie nie dowiesz :P
Posty: 253 #178582 Od: 2008-9-29
| Wiec ktos mi sie bardzo podoba moze z klasy moze nie  |
| | |
| Marta | 12.11.2008 21:31:47 |

Grupa: Moderator
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 728 #178647 Od: 2008-9-29
| ojj... Michał i kto tu mówi o podobaniu się, co? jak ktoś ci się podoba- super, ale jak już zacząłeś to mógłbyś powiedzieć kto! ;D _________________ "Don't worry, be happy" :]] |
| | |
| Kasik | 13.11.2008 07:33:42 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 1006 #178724 Od: 2008-11-11
| Łooo... no Misiu co to za "szczęściara"?  _________________ 私は激流の午前 私は元の静かな午前 私は残忍な炎の午前 私は地球の生命午前 私は、午前
"Jestem jak rwący potok Jestem jak spokojne źródło Jestem jak mordercze płomienie Jestem jak życiodajna ziemia Jestem sobą" |
| | |
| Artur | 13.11.2008 16:39:22 |

Grupa: Administrator 
Posty: 274 #178893 Od: 2008-9-29
| no to musi być prawdziwa szczęściara xDDD    |
| | |
| Firzen | 13.11.2008 17:51:13 |

Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Tego sie nie dowiesz :P
Posty: 253 #178963 Od: 2008-9-29
| xD nie powiem  |
| | |
| Saranna | 13.11.2008 18:53:02 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 177 #179115 Od: 2008-10-3
| Taa... Może, dlatego, ze to "szczęściarz" . _________________
"Lepiej rozbłysnąć raz i spłonąć, niż bez końca palić się..."
|
| | |
| Marta | 14.11.2008 14:24:55 |

Grupa: Moderator
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 728 #179556 Od: 2008-9-29
| heh... Michał nie zmuszaj mnie, żebym zgadywała!  _________________ "Don't worry, be happy" :]] |
| | |
| Saranna | 14.11.2008 14:50:16 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 177 #179575 Od: 2008-10-3
| No... <prosimy> _________________
"Lepiej rozbłysnąć raz i spłonąć, niż bez końca palić się..."
|
| | |
| Kasik | 14.11.2008 22:12:08 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 1006 #179860 Od: 2008-11-11
Ilość edycji wpisu: 1 | Zmuszać cię nie będziemy... ale chyba wolisz samowolkę od tortur w szkole... hyhy?! XD <morderca>  _________________ 私は激流の午前 私は元の静かな午前 私は残忍な炎の午前 私は地球の生命午前 私は、午前
"Jestem jak rwący potok Jestem jak spokojne źródło Jestem jak mordercze płomienie Jestem jak życiodajna ziemia Jestem sobą" |
| | |
| Marta | 15.11.2008 20:57:07 |

Grupa: Moderator
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 728 #180343 Od: 2008-9-29
| noo właśnie myśl logicznie Michał...  _________________ "Don't worry, be happy" :]] |
| | |
| Saranna | 16.11.2008 15:27:42 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 177 #180713 Od: 2008-10-3
| W niektórych momentach życia logika zawodzi . _________________
"Lepiej rozbłysnąć raz i spłonąć, niż bez końca palić się..."
|
| | |
| Marta | 16.11.2008 16:15:25 |

Grupa: Moderator
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 728 #180748 Od: 2008-9-29
| dobrze, że zaznaczyłaś! w niektórych![/b] _________________ "Don't worry, be happy" :]] |
| | |
| Firzen | 16.11.2008 18:19:57 |

Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Tego sie nie dowiesz :P
Posty: 253 #180865 Od: 2008-9-29
| Hehe a ja nadal nie powiem  |
| | |
| Marta | 17.11.2008 19:43:27 |

Grupa: Moderator
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 728 #181511 Od: 2008-9-29
| no Misiuuu !! Please! Jak nie tu to powiedz w szkole mi, co?  _________________ "Don't worry, be happy" :]] |
| | |
| Kasik | 17.11.2008 20:10:40 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 1006 #181522 Od: 2008-11-11
| Dobra dobra, po co pytać.. Martuś chyba wiesz kto z naszej klasy się wszystkim chłopakom podoba -_-  _________________ 私は激流の午前 私は元の静かな午前 私は残忍な炎の午前 私は地球の生命午前 私は、午前
"Jestem jak rwący potok Jestem jak spokojne źródło Jestem jak mordercze płomienie Jestem jak życiodajna ziemia Jestem sobą" |
| | |
| Marta | 18.11.2008 21:55:07 |

Grupa: Moderator
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 728 #182036 Od: 2008-9-29
| eee... niezbyt ;P _________________ "Don't worry, be happy" :]] |